Rezervujte nyní

Rezervujte předem a UŠETŘETE


Rezervovat nyní


Zůstaňte 3 noci a déle a získejte až 13% SLEVU!


Rezervovat nyní

KONFERENCE A AKCE

Designhotel Elephant Praha je propojen s Konferenčním Centrem Grandior, jehož komplex zasedacích místností a pasáží tvoří netradiční prostor pro Vaše jednání i exkluzivní společenské události.

Celková plocha 1500 m² je dělitelná na 9 samostatných sálů a zasedacích místností s kapacitou až 500 osob v divadelním uspořádání a až 300 osob ve školním uspořádání. Místnosti lze používat odděleně nebo variabilně propojovat, čímž vzniknou prostory o rozloze 45 m² - 120 m². Sloučením celého multifunkčního centra s pasáží vznikne prostor až pro 804 osob v koktejlovém uspořádání.

Předností Konferenčního Centra Grandior je špičková audiovizuální technika sálů - 16:9 širokoúhlé HI-END dataprojektory v plném HD rozlišení,; plně automatizovaný bezdrátový systém ovládání všech funkcí konferenčních sálů na bázi dotykových panelů značky CRESTRON,; profesionální ozvučení konferenčních sálů, velkoplošná projekce.

O občerstvení Vašich hostů během akce se postará tým kuchařů hotelů Elephant a Grandior pod vedením talentovaného šéfkuchaře Jiřího Vyšaty a zkušený obchodní tým zajistí hladký průběh celé akce.

Vaše hosty ubytujeme ve 4* Designhotelu Elephant (100 pokojů) nebo v 5* hotelu Grandior (293 pokojů), které na konferenční centrum navazují.

Placené parkování je k dispozici v podzemních garážích.

Kapacita konferenčního centra
Kontakt:

Viktor Tancer
Cluster Director of Sales & Marketing
LE Hotels Group
Email: viktor.tancer@le-hotels.cz
Telefon: +420 211 159 880
Vaše poptávky konferencí zašlete prosím na: micesales@le-hotels.cz
LE HOTELS GROUP V PRAZE

Informace k hotelům ve skupině včetně přehledu konferenčních prostor a kapacit.

Designhotel Elephant – přílohy ke stažení:


elephant.png, 8,2kB
Rezervujte nyní